بازاریابی با شبکه های اجتماعی (SMM) فرآیند به کاربردن شبکه های اجتماعی برای افزایش ترافیک و مشاهده پذیری وب سایت و یا برند شما می باشد. امروزه شبکه های اجتماعی محبوبیت زیادی در بین کاربران اینترنت پیدا کرده اند، از این رو انواع روش های تبلیغات سنتی به آرامی در حال جایگزینی با بازاریابی با شبکه های اجتماعی هستند. بازاریابی با شبکه های اجتماعی متمرکز بر ارتباط موفق در بیزینس ها و تقویت روابط آن ها است. علاوه بر آن اغلب مشتریان فقط مایل به انجام بیزینس با شرکت های شناخته شده هستند. شما می توانید به کمک متخصصان ما مخاطبان، مشتریان و اعتبار برند خود را افزایش دهید.چرا گروه طراحان به شبکه های اجتماعی اهمیت می دهد؟


شبکه های اجتماعی اغلب محتوی خود را از جستجو مطالب جدید، مانند اخبار و جستجو کاربران می گیرند. همچنین شبکه های اجتماعی می توانند در ساختن بک لینک ها که مرتبط با بهینه سازی موتور های جستجو است، مفید باشند. در حالی که کاربران شبکه های اجتماعی در حال افزایش اند، بیزینس ها دیگر نمی توانند این منبع عظیم برای افزایش فروش و بازدید را نادیده بگیرند. و همان گونه که شبکه های اجتماعی برای ما مهم هستند، بخش مهمی از الگوریتم رتبه بندی گوگل را نیز تشکیل می دهند.


فرآیند بازاریابی با شبکه های اجتماعی


استراتژی

استفاده از شبکه های اجتماعی اگرچه آسان است، اما تبدیل آن به دستاورد های واقعی برای بیزینس شما نیازمند یک متخصص به همراه تجزیه و تحلیل دقیق است. ما با طراحی مجدد پروفایل و توسعه یک استراتژی مناسب، مشتریان مداوم و وفادار را برای بیزینس شما فراهم می کنیم.


مدیریت انجمن

افزایش شمار مخاطبان در شبکه های مختلف فرصتی را برای به اشتراک گذاری اطلاعات ، ترافیک وب سایت شما و نهایتا افزایش میزان فروش در بیزینس شما را می دهد. ما به افزایش حظور آنلاین و افزایش مخاطبان شما در شبکه های اجتماعی نظیر (Facebook، Google+، Twitter و...) کمک می کنیم.


ساخت محتوی

برای مدیرانی که می خواهند وب سایتشان در صفحه اول موتور های جستجو باشد، توجه داشته باشند که "محتوی همیشه حرف اول را می زند"، همان طور که بیل گیتز چند سال قبل به آن اشاره کرد . افزایش رتبه وب سایت شما در موتور های جستجو فقط به آمار بازدید کنندگان وب سایت شما بستگی ندارد بلکه محتوی سایت نیز بسیار موثر است. ما محتوی وب سایت شما را از لحاظ کلمات کلیدی و کیفیت ، بر اساس نیاز های بیزینس شما بهینه سازی خواهیم کرد.