بازاریابی با محتوا یکی از مؤثر ترین استراتژی های بازاریابی اینترنتی می باشد که متمرکز بر کاربران یک وب سایت و محتوای آن می باشد و به اشکال مختلفی مانند وبلاگ، مقالات و انواع اینفوگرافیک می باشد. بازاریابی با محتوا برخلاف روش های بازاریابی سنتی،‌ روشی نوین برای معرفی برند شما برای مشتریانتان است.

 

میزان ترافیک یک وب سایت نشان دهنده مفید بودن آن وب سایت برای صاحبان آن می باشد. برای افزایش ترافیک وب سایت شما، نیاز به محتوایی مؤثر است و همچنین تمرکز ما بر ایجاد محتوایی معتبر، واضح و خلاصه برای وب سایتتان می باشد که موجب مجذوب کردن کاربران به خود خواهد شد.

 

فرآیند بازاریابی با محتوا

 

تحقیق و جستجو کلمات کلیدی

مخاطبان شما چه کسانی هستند؟ مشتریانتان چه طور؟ آیا می دانید مشتریان و مخاطبان شما چه کلمات کلیدی ای را در موتور های جستجو به کار می برند؟ آیا وب سایت شما شامل آن کلمات کلیدی می باشد؟ گروه طراحان توران به تحقیق ، جستجو و استفاده کلمات کلیدی محبوب و مرتبط با بیزینس شما می پردازد. کلمات کلیدی مناسب و استفاده بهینه از آن ها در محتوا به مخاطبان در پیدا کردن آن چه که در موتور های جستجو به دنبال آن هستند کمک می کند و در نتیجه میزان بازدید وب سایت شما بیشتر خواهد شد.


بهینه سازی کلمات کلیدی

موتور های جستجو محبوب نظیر گوگل بر اساس الگوریتم های خود وب سایت هایی را در نتایج موتور های جستجو نمایش می دهد که بیشترین ارتباط را با کلمات کلیدی جستجو شده توسط کاربران را داشته باشد که این الگوریتم ها روز به روز پیشرفته تر می شوند ولازم است که کلمات کلیدی بهینه ای در محتوا وب سایت شما به کار برده شوند که جایگاه وب سایت شما در موتور های جستجو حفظ کنند. کیفیت بهینه سازی باید شامل محتوی بهینه و کلمات کلیدی بهینه از نظر چگالی آن ها باشد. گروه طراحان توران با رعایت تناسب و ارتباط کلمات کلیدی در محتوا جایگاه مورد نظر شما را در موتور های جستجو تظمین می کند.

ایجاد محتوا

متخصصان ما محتوایی را برای وب سایت شما ایجاد می کنند که حتی کاربران و رقبای شما را تحت تآثیر خود قرار خواهد داد. بازایابی برای یک محصول یا یک بیزینس در اینترنت می تواند کار دشواری باشد اما با مهارت ها و تجربه های ما در زمینه ایجاد محتوا معتبر، وب سایت شما برای کاربران جالب و جذاب خواهد شد و شمار بازدید وب سایت شما افزایش پیدا خواهد کرد. ایجاد محتوا می تواند به شکل وبلاگ نویسی، اخبار روزانه و هر نوع محتوایی دیگری باشد که برای آگاه کردن و ترغیب کردن مخاطبان مشتریانتان به شکل مؤثری می باشد.