پرداخت به ازای کلیک (PPC) یکی از مهم ترین روش ها برای بازاریابی و تبلیغات بیزینس شما در اینترنت می باشد. متخصصان ما کمپین های تبلیغاتی پرداخت به ازای کلیک (PPC) شما را مدیریت کرده و یا کمپین های تبلیغاتی جدیدی برای شما ایجاد می کنند. علاوه بر بهینه سازی موتور های جستجو، شما می توانید با استفاده از امکانات کمپین های تبلیغاتی (PPC)، وب سایت خود را به صورت مستقیم در صفحه ی اول لیست نتایج موتور های جستجو مانند گوگل ، بینگ و یاهو نمایش دهید که سبب افزایش بازدید و ترافیک در وب سایت شما خواهد شد.


فرآیند پرداخت به ازای کلیک (PPC)

فرآیند پرداخت به ازای کلیک

تحقیق و بهینه سازی کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهمترین مراحل در فرآیند پرداخت به ازای کلیک می باشد. عدم تحقیق و گزینش صحیح کلمات کلیدی مناسب، موجب به هدر رفتن زمان و هزینه شما خواهد شد. ما با تحقیق و گزینش مناسب کلمات کلیدی اعتبار بیزینس شما را حفظ خواهیم کرد.


ساخت بنر

در این مرحله بنر، کلمات کلیدی پیشنهادی و کمپین تبلیغاتی شما ساخته و مدیریت خواهد شد.


توسعه لندینگ پیج (Landing Page)

لندینگ پیج (Landing Page) یا صفحه ورود، به صفحه ای گفته می شود که کاربران پس از کلیک در نتایج موتور های جستجو وارد آن می شوند. از این طریق ما بررسی خواهیم کرد که آیا کمپین تبلیغاتی شما به لندینگ پیج احتیاج دارد یا خیر. به این دلیل که ممکن است هر صفحه از وب سایت شما مخاطبان خاص خود را داشته باشد، لازم است به جای بهینه سازی صفحه اول سایت، به بهینه سازی لندینگ پیج پرداخت.


مدیریت بودجه

ما برای شما بودجه روزانه ، ماهانه و سالانه را به ازای تعداد کلیک های دریافتی تنظیم خواهیم کرد. برای راندمان بالای کمپین شما، فعال بودن یا غیر فعال بودن بنر طبق جدول زمان بندی، بر اساس روز و یا ساعت مورد نظر شما تنظیم خواهد شد.


آنالیز و بازخورد

در این مرحله گزارش ماهانه نتایج پیشرفت وب سایت و لندینگ پیج با آنالیز و مانیتورینگ کمپین تبلیغاتی، تهیه خواهد شد.