بهینه سازی موتور جستجو یا سئو (SEO) عمل بهبود و توسعه یک وب سایت به منظور افزایش شمار بازدید کنندگان آن وب سایت در نتایج طبیعی (Organic) موتور های جستجو می باشد. بهینه سازی موتور های جستجو قسمتی بزرگ از فرآیندی است که متخصصان ما با استفاده از کلمات و عبارات کلیدی برای بالا بردن رتبه ی وب سایت شما در موتور های جستجو انجام می دهند.امروزه اکثر بیزینس ها به استراتژی بازاریابی الکترونیک نیاز دارند و هدف ما فراهم کردن بازدید بیشتر وب سایت شما و رشد صعودی روند بیزینس شما می باشد. به عنوان مثال، استراتژی بازاریابی الکترونیک برای بهینه سازی موتور جستجو، شامل :  • چگونه موتور های جستجو کار می کنند؟
  • مردم چه چیزهایی را جستجو می کنند؟
  • کلمات کلیدی یا اصطلاحات جست جو که توسط مردم در موتور های جستجو تایپ می شوند؟
  • کدام موتور های جستجو توسط مخاطبان ترجیح داده می شوند؟


فرآیند بهینه سازی موتور های جستجوتحقیق و آنالیز کلمات کلیدی

تحقیق و آنالیز کلمات کلیدی

بخش اصلی بهینه سازی، با کلمات کلیدی شروع می شود. شناسایی و رتبه بندی صحیح کلمات کلیدی، کلید موفقیت برای وب سایت شماست. تعیین کلمات کلیدی صحیح به معنی جذب بیشتر مخاطب و یا بازدید کننده مورد نظر شماست. جستجو هوشمندانه کلمات کلیدی، بازدید و فروش را در وب سایت شما افزایش خواهد داد.


بهینه سازی درون صفحه

بهینه سازی درون صفحه

یکی از اجزای مهم برای افزایش بازدید وب سایت شما سازگاری ساختار وب سایت شما با استاندارد های موتور های جستجو و چگالی کلمات کلیدی استفاده شده در صفحات وب سایت شما می باشد. که این بهینه سازی بر روی عناصر اصلی وب سایت مانند تگ های Meta، محتوی صفحه، بخش نویگیشن و فوتر و... می شود.


بهینه سازی خارج صفحه

بهینه سازی خارج صفحه

شامل ساخت لینک های معتبر و با کیفیت در وب سایت ها و دیرکتوری های مرتبط با بیزینس شما و آنالیز لینک های ورودی به سایت می باشد.


بهینه سازی شبکه های اجتماعی

بهینه سازی شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی می توانند ترافیک وب سایت شما را افزایش دهند و باعث محبوبیت سازمان و برند شما شوند. ما به عنوان بخشی از بهینه سازی وب سایت، در شبکه های اجتماعی محبوب مانند (+Facebook، Twitter، Googleو...) فعالیت می کنیم.


استراتژی های تجارت الکترونیک

استراتژی های تجارت الکترونیک

این طرح شامل بررسی ضعف ها، نقاط قوت، در نظر گرفتن استراتژی های بهینه سازی موتور جستجو و کمک به بهبود وب سایت تجارت الکترونیکی شما برای مشاهده پذیری بیشتر توسط موتور های جستجو می باشد.