بکارگیری یک وب سایت و سیستم نرم افزاری مناسب و باکیفیت در کسب و کار ، یک سرمایه گذاری ارزشمند است چون می تواند به کاهش هزینه های شما ، افزایش درآمد شما به دلیل افزایش میزان دسترسی مشتریان به شما و اطلاعات محصولات و خدمات شما ، افزایش رضایت مشتریان از دریافت خدمات شما و افزایش اعتبار شما در بازار منجر شود . طراحی سایت

در صورتی که مایل به داشتن یک وب سایت حرفه ای و اختصاصی یا توسعه حرفه ای وب سایت کسب و کارتان هستید ، ما می توانیم این کار را مطابق با نیازمندی ها و نگرش و سلایق شما انجام دهیم .  

ما با بیش از 7 سال تجربه در طراحی سایت و برنامه نویسی وب ، خدمات طراحی حرفه ای انواع وب سایت با عناوین زیر را به کارفرمایان گرانقدر خودمان ارائه می دهیم:

 

شبکه اینترنت به عنوان رسانه ای که محدودیتی در میزان اطلاعات و سطح ارتباطات ندارد با توجه به ویژگی های منحصر به فردش می تواند جایگاه برتر و مناسبی برای فعالیت سازمان ها، شرکت ها و اشخاص و موفقیت آنها در راستای رسیدن به اهدافشان باشد.

در این شبکه پهناور وب سایت ها مانند پایگاه های اطلاع رسانی و ارتباطی قدرتمندی عمل می کنند که با در اختیار داشتن ویژگی های انحصاری این رسانه، روند موفقیت و توسعه سازمان ها و افراد را توسعه بخشیده و اتکا به توانایی های آنها را به یک ضرورت تبدیل کرده اند.

طراحی این وب سایت ها نیز تبدیل به علمی پیچیده و دانشی گسترده شده که هر کسی و با هر سطحی از دانش و توانمندی ها از عهده انجام صحیح آن بر نخواهد آمد. بهره گیری صحیح و اصولی از این دانش و افراد آگاه این حوزه می تواند به رشد یک نام تجاری و موفقیت فعالیت های تحت وب یک مجموعه کمک بسیاری کند.

 

یک وب سایت ضعیف ، نامناسب و پر ایراد می تواند شما را از رسیدن به اهداف باز دارد و نتایج ناخوشایندی را به همراه بیاورد.

با توجه به این که هر شخص، شرکت یا سازمان ، ویژگی ها ، شرایط و هویت خاص خود را دارد ، بهتر است که طراحی وب سایت برای آن نیز به صورت اختصاصی انجام بشود. به همین دلیل ما بر این باوریم که طراحی وب سایت ، باید به طور اصولی و اختصاصی انجام بشود تا نتایج مورد نظر شما را حاصل کند و شما را به اهداف فوق برساند. 

در صورتی که مایل به داشتن یک وب سایت حرفه ای و اختصاصی یا توسعه حرفه ای وب سایت فعلی کسب و کارتان هستید ، ما می توانیم این کار را مطابق با نیازمندی ها و نگرش و سلیقه شما انجام بدهیم و پشتیبان شما در رسیدن به اهداف فوق از طریق وب سایت تان باشیم .

 

به طور کلی ، فرآیند طراحی سایت ، شامل سه مرحله اساسی می باشد:

1)   برنامه ریزی وب (قابلیت ها ، ساختار و محتوا) / Web Planning

2)   طراحی و پیاده سازی راهکار وب (طراحی راهکارهای فنی و اجرای آن ها) / Web Development

3)   تبلیغات و بروز رسانی محتوای وب سایت و بهبود مستمر قابلیت ها و ساختار و ظاهر وب سایت (نگهداری و ترویج وب سایت) / Web Promotion and Maintenance

 

تفکیک این سه مرحله در فرآیند طراحی وب سایت ضروری است ، چون انجام هر یک از این سه مرحله ، در بسیاری از موارد مستلزم بکارگیری دانش و تخصص های خاص خود می باشد .

 

 

  • طراحی و پیاده سازی راهکار وب (طراحی راهکارهای فنی و اجرای آن ها) / Web Development

طراحی و پیاده سازی راهکار وب ، مرحله ای است که در آن یک راهکار نرم افزاری مبتنی بر وب برای تأمین نیازمندی های مورد نظر ، طراحی و پیاده سازی می شود که آن نیازمندی ها در مرحله قبل یعنی مرحله برنامه ریزی وب ، تعیین شده اند . انجام این مرحله ، مستلزم برخورداری از تجربه و دانش فنی در زمینه استانداردهای وب و برنامه نویسی وب می باشد تا راهکار نرم افزاری باکیفیتی حاصل گردد .

ابتدا یک گرافیست حرفه ای ، چند طرح گرافیکی پیشنهادی از نمای اصلی وب سایت ترسیم می کند که آن ها به کارفرما نشان داده می شوند تا مطابق با سلیقه خود ، یکی از آن ها را انتخاب نماید.

 

ما با درهم آمیختن هنر و فن در عرصه طراحی سایت سعی داریم این روند را با رعایت اصول و تکنیک های روز به درستی به سرانجام رسانیم.  

آنچه که برای ما بسیار مهم است ، نقش آفرینی و مشارکت هر چه بیشتر ما در موفقیت و پیروزی کارفرمایان و مشتریان مان می باشد . ما بیش از تعدد مشتریان و کارفرمایان ، طالب موفقیت مشتریان و کارفرمایان خود می باشیم چون بر این باوریم که این موضوع ، بیش از هر چیز ، به ما و به کار ما اعتبار می بخشد .