ش
عنوان
مدت زمان
قیمت (تومان)
توضیحات
0
برنامه ریزی مقدماتی وب (تحلیل نیازمندی ها، ساختار وب سایت، ساختار محتوا)
4 روز
600 هزار
برنامه ریزی مقدماتی وب شامل تحلیل نیازمندی های کارفرما و بازار هدف وب سایت، استراتژی توسعه وب سایت، ساختار وب سایت، ساختار محتوا، ساختار صفحات مختلف وب سایت
1
طراحی گرافیک قالب وب سایت
7 روز
1 میلیون
5 طرح گرافیکی اختصاصی از نمای اصلی وب سایت بر اساس نیازمندی های کارفرما و معیارهای سادگی استفاده (کاربر پسندی) و زیبایی وب سایت ، توسط یک گرافیست حرفه ای ترسیم می شود تا یکی از آن ها توسط کارفرما انتخاب گردد. اففکت ها و ویژگی های پویای صفحات وب سایت در این مرحله تا حدود زیادی مشخص می شوند. همچنین طراح گرافیست بر حسن اجرای طرح وب سایت نظارت می کند.
2
پیاده سازی قالب وب سایت
15 روز
دو میلیون و 200 هزار
طرح گرافیکی انتخاب شده توسط کارفرما ، به صورت یک وب سایت واقعی پیاده سازی شده و کارفرما قادر خواهد بود که پیشرفت کار را در یک آدرس موقت (دمو) مشاهده نماید.
3
راه اندازی کامل وب سایت در آدرس واقعی
5 روز
750 هزار
وب سایت مورد نظر در فضا و آدرس واقعی آن راه اندازی شده و به طور کامل پیکربندی می گردد و همچنین محتوای اولیه وب سایت یک بار در وب سایت موردنظر وارد می گردد (حداکثر 15 صفحه متنی و تصویری معمولی، برای مطالب و صفحات بیشتر یا اختصاصی، به موارد 6 و 12 مراجعه نمایید.).
4
طراحی تصاویر اسلایدشوی وب سایت
-
هر اسلاید 40  هزار
اسلایدشو (Slide Show) معمولاً در صفحه اصلی وب سایت نمایش داده می شود و حاوی چندین تصویر متحرک می باشد.
5
سازگار کردن وب سایت با موبایل
7 روز
یک میلیون
وب سایت موردنظر با صفحات نمایش موبایل ها و گوشی های هوشمند سازگار می گردد که به آن طراحی انطباق پذیر (Responsive Design) می گویند.
6
طراحی صفحات اختصاصی
-
هر صفحه 60-300 هزار
صفحات اختصاصی وب سایت برخلاف صفحات معمولی متنی و تصویری ، ساختار نسبتاً پیچیده ای دارند. مثلاً حاوی جداول یا بلوک های افقی و عمودی متعدد برای محتوا با طرح خاص می باشند. مدت زمان لازم برای طراحی و ساخت صفحات اختصاصی وب سایت به میزان پیچیدگی آن ها بستگی دارد.
7
وب سایت چند زبانه
-
هر زبان 600 هزار
به ازای هر زبان که به وب سایت موردنظر اضافه می شود ، 600 هزار تومان به هزینه ساخت وب سایت اضافه می شود.
8
سیستم مدیریت محتوا
آماده
رایگان
وب سایت مورد نظر از سیستم مدیریت محتوای معتبر و نیرومند و قابلیت های مربوط به ثبت نام و مدیریت حساب توسط کاربران برخوردار می باشد. پس کارفرما در صورت یادگیری و آشنایی با سیستم مدیریت محتوا ، قادر به بروزرسانی و مدیریت محتوای وب سایت خواهد بود.
9
فضای میزبانی وب (Host)
3 ساله
در پایین این صفحه
برای شرح شرایط و قیمت فضای میزبانی وب، به جدول پایین همین صفحه مراجعه نمایید.
10
پشتیبانی فنی وب سایت
نامحدود
رایگان
مسئولیت هرگونه ایراد و اشکال فنی در قالب وب سایت به عهده ما می باشد و در هر زمان به طور رایگان رفع خواهند شد.
11
آموزش سیستم مدیریت محتوا
جلسه ای
هر جلسه 60 هزار
نحوه بروزرسانی و مدیریت محتوای وب سایت به کارفرما در جلسات خصوصی در محل کارفرما، آموزش داده می شود.
12
خدمات نگهداری و بروزرسانی وب سایت
ماهانه
قیمت ها در پایین جدول
هزینه های نگهداری و بروزرسانی وب سایت برای حجم های مختلف در پایین این جدول آمده است.
13
بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO)
به شرط حصول نتیجه
توافقی
افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو مانند Google
14
گالری تصاویر (عکس ها)
2 روز
300 هزار
قابلیت های عمومی برای ایجاد و مدیریت گالری تصاویر (عکس ها) در وب سایت و ایجاد یک یا دو گالری نمونه
15
قابلیت های عمومی تجارت الکترونیک
12 روز
یک میلیون و 800 هزار
قابلیت های عمومی تجارت الکترونیک شامل کاتالوگ آنلاین محصولات، سبد خرید، سفارشات و پرداخت های آنلاین می باشد.
16
قابلیت مدیریت فایل ها و دانلودها
3 روز
450 هزار
قابلیت های عمومی برای مدیریت فایل ها و دانلودها در وب سایت و ایجاد یک یا دو صفحه نمونه برای نمایش فایل های دانلود
17
قابلیت های اختصاصی وب سایت
-
توافقی
بعضی از قابلیت های اختصاصی وب سایت ، ممکن است مستلزم برنامه نویسی اختصاصی باشد که هزینه های آن به حجم کار موردنیاز بستگی خواهد داشت. ولی بسیاری از قابلیت های اختصاصی وب سایت را می توان با بکارگیری قطعات نرم افزاری از پیش ساخته شده فراهم نمود که در این موارد، فقط هزینه های تحقیق، مشاوره، خرید، نصب و پیکربندی نرم افزار از کارفرما دریافت خواهد شد.

 

• خدمات نگهداری و بروزرسانی وب سایت:

 

این خدمات شامل بروزرسانی محتوای وب سایت مطابق با خواست و نظر کارفرما ، اجرای (و نه برنامه ریزی و طراحی) فرآیند بهینه سازی وب سایت (مانند اجرای بهینه سازی سرعت و ساختار صفحات و محتوای وب سایت) و تهیه بکاپ Backup از محتوای وب سایت می باشد تا به دلیل حوادث مختلف، اطلاعات وب سایت کارفرما از بین نرفته و حفظ داده های وب سایت کارفرما تضمین گردد. مشخصات و قیمت حجم های مختلف نگهداری و بروزرسانی وب سایت ، در زیر آمده است:

1- حجم خیلی کم (تا 7 ساعت در ماه):                100 هزار تومان در ماه

2- حجم کم (8 تا 20 ساعت در ماه):                    300 هزار تومان در ماه

3- حجم متوسط (21 تا 50 ساعت در ماه):            750 هزار تومان در ماه

4- حجم زیاد (51 تا 100 ساعت در ماه):               یک میلیون و 600 هزار تومان در ماه

5- حجم خیلی زیاد (بیش از 100 ساعت در ماه):    سه میلیون و 500 هزار تومان در ماه

 

 

راه اندازی وب سایت با قالب های پیش ساخته

 

با استفاده از قالب های پیش ساخته، اگر چه طرح و گرافیک عمومی وب سایت، اختصاصی نمی باشد ولی هزینه ساخت وب سایت به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. این گزینه برای کارفرمایانی مناسب می باشد که بودجه کمتری برای راه اندازی وب سایت در اختیار دارند و یا این که اختصاصی بودن طرح و گرافیک عمومی وب سایت برای آن ها اهمیت زیادی ندارد. 

 

ش
عنوان
مدت زمان
قیمت (تومان)
توضیحات
1
انتخاب و خرید قالب پیش ساخته
-
60 دلار آمریکا
کارفرما ، قالب های پیش ساخته عرضه شده در آدرس www.yootheme.com را بررسی کرده و مناسب ترین آن ها را برای راه اندازی وب سایت خود انتخاب می کند. سپس قالب پیش ساخته انتخابی با استفاده از کارت های بین المللی پرداخت اینترنتی به صورت آنلاین خریداری می گردد. 
2
فارسی (راست چین) کردن قالب پیش ساخته
3 روز
450 هزار
قالب پیش ساخته خریداری شده ، برای سازگاری با زبان فارسی، راست چین شده، همچنین به طور کامل با زبان فارسی سازگار می گردد.  
3
راه اندازی کامل وب سایت در آدرس واقعی
5 روز
750 هزار
وب سایت مورد نظر در فضا و آدرس واقعی آن راه اندازی شده و به طور کامل پیکربندی می گردد و همچنین محتوای اولیه وب سایت یک بار در وب سایت موردنظر وارد می گردد.

 

 

• ثبت دامنه (آدرس وب سایت مثلاً www.example.com):

 

توصیه می شود که کارفرما خود نسبت به ثبت دامنه های (domain) وب سایت خود و نگهداری آن ها اقدام نماید. قیمت خالص دامنه های .ir یا ایرانی 160 هزار ریال و قیمت خالص دامنه های بین المللی نظیر .com و ... ، 11 دلار آمریکا می باشد. در صورتی که ما نسبت به ثبت دامنه برای کارفرما، اقدام نماییم، 10 درصد به هزینه ثبت دامنه اضافه می شود.

 

• فضای میزبانی وب (Host):

 

برای این که وب سایت ساخته شده در آدرس وب در نظر گرفته شده برای آن ، از هر جای دنیا توسط کاربران اینترنت قابل مشاهده باشد، لازم است که آن در یک سرویس دهنده (Server) با آدرس معتبر اینترنتی ، راه اندازی شود. برای اکثر وب سایت های معمولی، اجاره سرور به صورت اشتراکی از یک شرکت ارائه دهنده خدمات میزبانی وب ، کافی می باشد که به آن "فضای میزبانی وب اشتراکی" می گویند (Shared Web Hosting). در صورتی که کارفرما مایل باشد ، ما می توانیم از شرکت های زیر با شرایط و هزینه های مذکور، برای وب سایت کارفرما، فضای میزبانی وب خریداری نماییم و نسبت به نگهداری آن در دوره مذکور اقدام نماییم.

 

نام شرکت
آدرس وب شرکت
مکان شرکت
مدت زمان فضا
قیمت
حجم فضا
پهنای باند
KVC Hosting
www.kvcwebhost.com
آمریکا
سه ساله
100 دلار آمریکا
100 GB
نامحدود
Alantron
www.alantron.com
تورکیه
سه ساله
90 دلار آمریکا
نامحدود
نامحدود

(( ما به عنوان واسطه بین کارفرما و شرکت های فوق اقدام خواهیم کرد و به هیچ وجه ، مسئولیت کیفیت خدمات میزبانی وب شرکت های فوق را به عهده نمی گیریم. ))

 

پاسخگوی سوالات شما و در خدمت شما هستیم.

 

 

 

• روال پیش پرداخت، تخفیف، تسویه حساب:

 

طبق روال معمول، پیش پرداخت برای شروع پروژه طراحی، ساخت و راه اندازی وب سایت، 50 درصد مبلغ کل پروژه می باشد و تسویه حساب پروژه یعنی 50 درصد مابقی مبلغ پروژه، بعد از اتمام کامل ساخت وب سایت و درست قبل از انتقال وب سایت کارفرما به فضای میزبانی وب یا هاست (تهیه شده برای) کارفرما به منظور قابل مشاهده شدن آن در دامنه کارفرما (مثلاً karfarma.com)، دریافت خواهد شد. در صورتی که خریداری فضای میزبانی وب (هاست) به عهده ما باشد، قبل از انتقال وب سایت به دامنه کارفرما، علاوه بر 50 درصد مابقی مبلغ پروژه، مبلغ خرید هاست نیز از کارفرما دریافت خواهد شد. در صورتی که کارفرما بخواهد کل مبلغ پروژه را قبل از شروع کار، پرداخت نماید، از 10 درصد تخفیف نیز برخوردار خواهد شد. توجه داشته باشید که پس از حدود 10 روز بعد از انتخاب طرح گرافیکی وب سایت توسط کارفرما، کارفرما قادر خواهد بود که پیشرفت کار ساخت وب سایت را در یک آدرس وب موقت (مانند http://demo.turandesign.com/karfarma) که به اطلاع کارفرما خواهد رسید، مشاهده نماید. 

 

• شماره حساب بانکی:

 

خواهشمند است که همه پرداخت های کارفرما برای پروژه طراحی، ساخت و راه اندازی وب سایت به شماره حساب (شماره کارت) بانکی زیر واریز گردد:

بانک ملت - شماره حساب 5039403443 - شماره کارت 4196 5483 3379 6104 - به نام اختای ستاری دیزجی

شماره حساب شبا:                      IR21 0120 0200 0000 5039 4034 43