طراحی اختصاصی وب سایتآیا می خواهید وب سایتی داشته باشید که به طور کامل با نیازمندی های بازاریابی، اعتباری و برندینگ کسب و کار شما مطابقت داشته باشد؟

آیا می خواهید وب سایتی داشته باشید که می تواند اعتبار و برند (کسب و کار یا محصولات) شما را در بازار هدف ارتقا داده و درنتیجه کمک زیادی به کسب و کار شما در افزایش دادن حاشیه سود آن بکند؟

آیا می خواهید وب سایتی کاربر پسند با کیفیت بالای تجربه کاربری داشته باشید؟

 

 

ما می توانیم به طور حرفه ای چنین وب سایتی را برای (کسب و کار) شما طراحی بکنیم. ما اشتیاق زیادی داریم تا برای کارفرمایان خود ، وب سایت های اختصاصی طراحی کرده و بسازیم که با نیازمندی های بازاریابی و برندینگ آن ها مطابقت دارند تا کارفرمایان ما بتوانند حضوری موثر و موفق در فضای وب داشته باشند. برای تحقق این هدف ، ما سعی می کنیم که روابطی موثر و بلندمدت با کارفرمایان خود برقرار نماییم.

 

 

 

ما وب سایت های اختصاصی را بر اساس جنبه های طراحی زیر ، طراحی می کنیم:

 

طراحی مبتنی بر بازاریابی و ارتباطات:
بازار هدف در رابطه با وب سایت موردنظر چیست؟ آیا یک گروه سنی هدف یا یک شاخه فرهنگی خاص به عنوان هدف در رابطه با وب سایت موردنظر ، مطرح می باشد؟ تمایلات مخاطبین وب سایت موردنظر چه می باشند؟ نوع وب سایت موردنظر چیست؟ وب سایت موردنظر چگونه طراحی بشود تا عناصر مربوط به زیبایی آن و طرح گرافیکی عمومی آن ، با وضوح و کیفیت نمایش محتوای آن و سهولت هدایت کاربر در مرور وب سایت موردنظر ، در تضاد نباشد؟ وب سایت موردنظر به عنوان نماینده کسب و کار مربوطه و با ملاحظه اعتبار آن کسب و کار چگونه طراحی بشود که آن کسب و کار را به طور مطلوب مجسم بکند؟ 

طراحی سطح واسط کاربری (طراحی تعاملی و تجربه کاربری):
وب سایت مورد نظر چگونه کار می کند؟ چیدمان ، دستورالعمل ها ، راهنمایی ها و برچسب ها بر روی وب سایت موردنظر بایستی چگونه باشند؟ به چه خوبی یک کاربر می تواند طریقه عمل متقابل بر روی وب سایت موردنظر را بفهمد؟ طراحی تعاملی وب سایت موردنظر چگونه بایستی باشد؟ وب سایت موردنظر چگونه بایستی طراحی بشود که یک تجربه کاربری عمومی تر و سهولت دسترسی بیشتری را ارائه بدهد تا برای تعداد هر چه بیشتری از کاربران صرف نظر از میزان مهارت آن ها مناسب باشد؟ آیا کارکردهای وب سایت موردنظر با مرورگرهای قدیمی تر یا با پیکربندی های سخت افزاری مختلف سازگار می باشد؟ آیا کارکردها و قابلیت های وب سایت موردنظر به طور قابل اطمینان در وضعیت ها و سکوهای مختلف کار می کنند؟ 

طراحی چیدمان و جانمایی صفحات و طراحی انطباق پذیر
فن نمایش نوشته ها (Typography)
طراحی گرافیک های متحرک
کیفیت کد (مطابقت با استانداردها)

 

 

 

 

ما یک وب سایت اختصاصی را طی مراحل زیر طراحی کرده و می سازیم: 

 

  طراحی گرافیک صفحات وب سایت شامل گرافیک عمومی صفحات وب سایت خصوصاً صفحه اصلی وب سایت مطابق با نیازمندی ها ، نگرش و سلیقه کارفرما

 

این مرحله شامل روندی است که طراح باید با کسب اطلاعات در مورد مجموعه مورد نظر، نوع فعالیت، انتظارات و مخاطبان آن ، طی نماید تا در نهایت طراحی گرافیک وب سایت منجر به خروجی موفقیت آمیزی گردد. طراحی اختصاصی به این معناست که کلیه طرح ها، عناصر و رنگ های به کار رفته در گرافیک وب سایت با موضوع فعالیت آن و دیگر موارد ذکر شده ارتباط داشته باشند.

گرافیست طراح ، بعد از انجام بررسی های مورد نیاز ، شروع به ایده پردازی و ایجاد ایده ها و پیش طرح هایی می کند که در نهایت آن ها به صورت کامپیوتری اجرا می شوند. طرح های مورد نظر که در برگیرنده پیشنهاد ها و ایده های طراح بر اساس تحلیل ها و دانش وی است به کارفرما ارائه شده و پس ازدریافت تصاویر و عناصر مورد نیاز، با همفکری و تبادل نظرات بین آنها جمع بندی انجام شده و طرح مورد نظر نهایی می شود. 

گرافیست طراح ، برای طراحی گرافیک عمومی وب سایت ، چند نکته را همواره مورد نظر قرار می دهد:

استفاده از رنگ های مناسب با موضوع فعالیت، مخاطبان و نوع وب سایت و از طرفی هماهنگی رنگ های به کار رفته با رنگ هویت سازمانی مجموعه مورد نظر نکته بسیار مهمی است که در بسیاری از وب سایت ها رعایت نمی شوند.

استفاده از عناصر و طرح های خلاقانه و با کیفیت بالا که اگر دچار مشکلاتی چون رنجه شدن پیسکل ها، به هم ریختن رنگ ها و موقعیت عناصر نشوند، یک کل واحد را به وجود می آورند و خروجی مناسبی را حاصل می کنند.

استفاده از تجربیات تازه در تلفیق عناصر و فضاهای وب سایت که منجر به ایجاد طرح های بدیع و اختصاصی می شوند.

استفاده از آخرین برنامه های گرافیکی همراه با تخصص و دانش طراحی گرافیک که امر طراحی وب سایت را ساده می سازد.

استفاده از استانداردهای زیبایی شناسی در مورد مسائلی چون اندازه و هماهنگی رنگ ها هدر، فوتر، لوگو، اسلاید شو، ماژول ها و ...

 

   اصلاح و بهبود طرح گرافیکی وب سایت و تأیید نهایی طرح گرافیکی وب سایت توسط کارفرما

 

   پیاده سازی و اجرای قالب وب سایت (Template) با بکارگیری استانداردها و فناوری های وب (HTML, CSS, JQuery) و ایجاد ساختار اولیه و وارد کردن محتوای اولیه وب سایت با بکارگیری یک سیستم مدیریت محتوا (CMS)

 

در مرحله پیاده سازی و اجرای قالب وب سایت ، لازم است این موضوع که وب سایت موردنظر بایستی در همه مرورگرها شامل Google Chrome ، Mozilla Firefox ، Internet Explorer ، Apple Safari و Opera ، به درستی نمایش داده شود ، مورد توجه قرار گیرد که این مستلزم استفاده آگاهانه طراح وب موردنظر از عناصر استانداردها و فناوری های وب در پیاده سازی قالب وب سایت می باشد . 

 

   اصلاح و بهبود قالب وب سایت و تأیید نهایی قالب وب سایت توسط کارفرما و راه اندازی وب سایت موردنظر در سرویس دهنده اصلی

 

   ایجاد نقشه وب سایت مطابق با استانداردها و ارسال آن به موتورهای جستجو به منظور معرفی وب سایت موردنظر و ساختار آن به موتورهای جستجو و بهینه سازی ابتدایی وب سایت مورد نظر 

 

بهینه سازی ابتدایی وب سایت برای موتورهای جستجو ، شامل بررسی و وارد کردن عناوین مناسب برای صفحات وب سایت و وارد کردن توصیف محتوا و کلمات کلیدی اولیه در صفحات مختلف وب سایت می باشد . 

 

  تحویل نهایی وب سایت موردنظر به کارفرما و آموزش نحوه بروزرسانی وب سایت با سیستم مدیریت محتوا و پشتیبانی فنی وب سایت به هنگام بهره برداری

 

 آنچه که برای ما بسیار مهم است ، نقش آفرینی و مشارکت هر چه بیشتر ما در موفقیت و پیروزی کارفرمایان و مشتریان مان می باشد . ما بیش از تعدد مشتریان و کارفرمایان ، طالب موفقیت مشتریان و کارفرمایان خود می باشیم چون بر این باوریم که این موضوع ، بیش از هر چیز ، به ما و به کار ما اعتبار می بخشد .