ما گروهی متشکل از طراحان (وب، گرافیک، مالتی میدیا، دکوراسیون، ...) و متخصصین برندینگ، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی هستیم و می کوشیم که خدماتی با کیفیت بالا و موثر در زمینه های برندینگ، طراحی سایت، طراحی گرافیک، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی برای کارفرمایان خود ارائه بدهیم. ما به طور حرفه ای و تخصصی در زمینه برندینگ فعالیت می کنیم.

ما با طراحی خلاقانه و موثر و بهره گیری اصولی و سنجیده از پتانسیل های فضای مجازی بر روی وب و از طریق انواع روش های تبلیغات و بازاریابی مدرن، می کوشیم که به کسب و کارها در ارتقای برند و بهبود اعتبارشان در بازار، افزایش توانایی آن ها در جذب و حفظ مشتریان و در نهایت افزایش فروش و سودآوری آن ها کمک بکنیم و نیز تجربه ای خاص و متفاوت برای کارفرمایان یا مشتریان آن کسب و کارها حاصل کنیم.

راه های ارتباطی ما :     32 42 59 88 - 021   یا    71 68 722 0912                                       ایمیل:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

گروه طراحان توران در چهار زمینه کلی زیر فعالیت می کند:

 

آیا می خواهید که اعتماد مشتریان شما به محصولات (جدید) شما افزایش یابد و استقبال بیشتری از محصولات شما بکنند؟ آیا می خواهید که محصولات خود را با حاشیه سود بالاتری به فروش برسانید؟ برای این منظور لازم است که یک رابطه مثبت با مشتریان خود برقرار نموده و این رابطه مثبت را حفظ نمایید. آیا می خواهید که بتوانید به سهولت و به سرعت برای فعالیت های کسب و کار خود ، سرمایه و سرمایه گذار جذب نمایید؟ برای این منظور لازم است که ریسک سرمایه گذاری در کسب و کار خود را کاهش دهید. آیا می خواهید که طیف های خاصی از مشتریان را به خوبی هدف قرار داده و مستقیماً بر میزان فروش خود تأثیر بگذارید؟ آیا می خواهید که اطمینان خاطر مشتریان و وفاداری آن ها را نسبت به محصولات و خدمات خود افزایش دهید؟ آیا می خواهید که صفات کسب و کار و محصولات خود را به مشتریان بالقوه خود ، به خوبی انتقال داده و به نمایش بگذارید؟

برای تحقق خواسته های فوق ، لازم است که موضوع برندینگ را مورد ملاحظه قرار داده و بر روی آن سرمایه گذاری نمایید. برندینگ ، عنصر کلیدی در تبلیغات و بازاریابی مدرن می باشد و کسب و کارها و شرکت هایی که به مقوله برندینگ اهمیت داده اند و بر روی آن سرمایه گذاری نموده اند ، موفق شده اند که به نتایج چشم گیری دست پیدا کنند. 

گروه طراحان توران ، به طور حرفه ای و تخصصی در زمینه برندینگ و تبلیغات و بازاریابی مدرن فعالیت می کند . کارشناسان ما ، به شما کمک خواهند کرد که به خوبی برنامه های برندینگ خود را طراحی کرده و آن ها را اجرا نمایید. 

 

زمینه های فعالیت گروه طراحان توران با در نظر گرفتن شاخه های تخصصی زمینه های کلی فوق ، عبارتند از:

طراحی وب سایت

بازاریابی الکترونیک

طراحی گرافیک و تبلیغات چاپی و آنلاین

 

با توجه به زمینه های فعالیت گروه طراحان توران ، واضح است که این گروه ، نرم افزار تولید نمی کند ، بلکه از ابزارها و نرم افزارهای تولید شده توسط شرکت ها ، انجمن ها ، بنیادها و سازمان های معتبر دنیا استفاده می کند . حتی اگر این گروه در جریان های فعالیت هایش ، به نوع خاصی ابزار یا نرم افزار نیاز پیدا کند که در بازار موجود نباشد و یا در دسترس نباشد ، گروه طراحان توران ، خودش اقدام به ساخت آن نرم افزار خاص نخواهد کرد بلکه از شرکایش که در زمینه مهندسی نرم افزار فعالیت می کنند ، خواهد خواست که نرم افزار مورد نظر را بسازند و آن را برای گروه طراحان توران و یا برای مشتریان و کارفرمایان گروه طراحان توران ، پشتیبانی نمایند . فعالیت های ساخت و تولید گروه طراحان توران ، فقط محدود به طراحی وب سایت و طراحی صفحات وب یا طراحی و ساخت قالب وب سایت (Template) با استفاده از استانداردها و فناوری های وب شامل HTML ، CSS و JQuery می شود و در بقیه موارد ، این گروه فقط اقدام به یکپارچه سازی و مونتاژ نرم افزارهای موجود می کند و نه ساخت و تولید آن نرم افزارها.  

 

گروه طراحان توران به طور حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت و طراحی و ساخت قالب وب سایت و طراحی صفحات وب ، فعالیت می کند.

 

این که گروه طراحان توران در زمینه ساخت و تولید نرم افزار یا مهندسی نرم افزار ، فعالیت نمی کند ، به این معنی نیست که فعالیت های این گروه ، سطح تخصص پایینی دارند بلکه با نگاهی به زمینه های فعالیت این گروه به صورتی که در فوق ارائه شدند ، آشکار است که زمینه های مذکور ، فوق العاده گسترده و تخصصی هستند ولی این گروه ، به طور کلی در لایه کاربرد و نه لایه ساخت فعالیت می کند به این معنی که هدف اصلی این گروه ، استفاده حداکثری از پتانسیل ابزارها و محصولات نرم افزاری باکیفیت تولید شده توسط سازمان های معتبر و کاربردی کردن آن ها برای تأمین نیازمندی های کارفرمایان و مشتریان خود به نحو مطلوب می باشد . یعنی تمرکز گروه طراحان توران بر کاربرد ابزارها و محصولات نرم افزاری می باشد و نه ساخت آنها تا به نحو مطلوب بتواند نیازمندی های کارفرمایان و مشتریان خود را تأمین بکند . این در حقیقت ، نقطه قوت گروه طراحان توران می باشد چون این گروه برخلاف خیلی از شرکت های فعال در این بازار ، خودش را محدود به ابزارها و نرم افزارهای تولید شده توسط خودش نمی کند و سعی می کند که بهترین یا مناسب ترین ابزارها و نرم افزارهای موجود در بازار را برای تأمین نیازمندی های کارفرمایان و مشتریان خود به کار ببرد و در این راستا این گروه همچنین می تواند نقش یک مشاور باتجربه و متخصص ولی بی طرف را برای تأمین نیازمندی های مشتریان و کارفرمایان خود در فعالیت های طراحی و ساخت وب سایت و بازاریابی الکترونیک ، بازی بکند و مسئولیت آن را به عهده بگیرد . 

 

تمرکز گروه طراحان توران ، بر کاربرد و کیفیت راهکارها ، ابزارها و نرم افزارهای مورد استفاده می باشد و نه ساخت و تولید آن ابزارها و نرم افزارها تا بتواند به نحو مطلوب نیازمندی های کارفرمایان و مشتریان خود را تأمین نماید. 

 

کارشناسان ما در زمینه های مختلف فعالیت گروه ، به طور پیوسته راهکارها ، ابزارها و نرم افزارهای موجود در بازار را بررسی کرده و بهترین یا مناسب ترین آن ها را برای تأمین نیازمندی های کارفرمایان و مشتریان به کار می گیرند . بنابراین گروه طراحان توران علاوه بر به عهده گرفتن مسئولیت اجرای کار ، به طور هم زمان نقش یک مشاور بی طرف را نیز برای کارفرمایان و مشتریان بازی می کند و کارفرمایان و مشتریان را از راهکارهای موجود آگاه می سازد و به آن ها در انتخاب و تصمیم گیری بهتر کمک می کند . 

 

گروه طراحان توران ، علاوه بر به عهده گرفتن مسئولیت اجرای کار ، به طور هم زمان نقش یک مشاور بی طرف را نیز برای کارفرمایان و مشتریان بازی می کند و به آن ها در انتخاب و تصمیم گیری بهتر کمک می کند. 

 

کارشناسان بازاریابی الکترونیک گروه طراحان توران ، به طور پیوسته انواع روش ها ، تکنیک ها و ابزارهای بازاریابی الکترونیک موجود در دنیا را مورد بررسی و کاوش قرار می دهند تا مناسب ترین آن ها را برای اجرای فعالیت های تبلیغاتی و بازاریابی الکترونیک کارفرمایان و مشتریان انتخاب کرده و سپس آن روش ها ، تکنیک ها و ابزارها را برای اجرای فعالیت های تبلیغاتی و بازاریابی کارفرمایان و مشتریان در فضای مجازی به کار می گیرند تا نتایج موردنظر حاصل شود .  

 

گروه طراحان توران ، به طور حرفه ای در زمینه های مختلف و تخصصی بازاریابی الکترونیک و تبلیغات در فضای مجازی ، فعالیت می کند. 

 

طراحان گرافیک گروه طراحان توران ، به موضوعات مربوط به طراحی گرافیک ، به صورت خلاقانه و با دیدگاهی کاملاً باز نگاه می کنند و همواره نیم نگاهی به سبک ها و روش های متنوع موجود در دنیا در زمینه طراحی گرافیک دارند تا طرح هایی بروز ، جا افتاده و سازگار با جنبه های مختلف نیازمندی ها و فعالیت های کارفرمایان و مشتریان ، ارائه بدهند . 

 

گروه طراحان توران ، به طور حرفه ای در زمینه طراحی گرافیک و تبلیغات چاپی و آنلاین ، فعالیت می کند. 

 

 آنچه که برای ما بسیار مهم می باشد ، نقش آفرینی و مشارکت هر چه بیشتر ما در موفقیت و پیروزی کارفرمایان و مشتریان مان است . ما بیش از تعدد مشتریان و کارفرمایان ، طالب موفقیت مشتریان و کارفرمایان خود می باشیم چون بر این باوریم که این موضوع ، بیش از هر چیز ، به ما و به کار ما اعتبار می بخشد.

 

 

 

با ما رویایتان را بسازید . . .

 

گروه طراحان توران، شریکی مطمئن برای کسب و کار شما