اشتیاق و علاقه فراوان افراد به طراحی جذاب ، با معنی ، موثر و هدفمند در راستای نیازها و اهداف کسب و کارها ، آن ها را در گروه طراحان توران ، دور یکدیگر جمع کرده است . موثر بودن و اثر گذاشتن و خلق آثار جدید و نو و ابتکاری ، از هر چیزی برای ما مهم تر می باشد.

خلاقیت در کنار عملگرایی و فعالیت مشورتی (شورایی) ، سه عنصر اساسی و مهم در فرهنگ گروه طراحان توران می باشند. خلاقیت و توانایی خلق ایده های جدید ، موتور حرکت برای رسیدن به اهداف و تأثیرگذاری هر چه بیشتر می باشد. عملگرایی لازمه اجرای سریع و موثر ایده های خلاقانه و نو می باشد. فعالیت مشورتی و شورایی لازمه رفع نواقص و عیوب و استفاده حداکثری از تجربیات موجود و نظرات و دیدگاه های مختلف می باشد. و ما این سه عنصر را اساس فرهنگ گروهی و سازمانی خود قرار داده ایم.

گروه طراحان توران ، به صورت سازمان غیرمتمرکز و افقی فعالیت می کند یعنی اعضای این گروه در چارچوب فعالیت های خود از اختیار و آزادی زیادی برخوردار هستند تا گروه بتواند هرچه بیشتر از پتانسیل ها و استعدادهای افراد گروه در خدمات رسانی به مشتریان و کارفرمایان بهره گیری نماید . در گروه طراحان توران ، تنها معیار برای ارتقا و پیشرفت ، همان معیارهایی است که در بازار آزاد به طور طبیعی برای انتخاب وجود دارند یعنی اثربخشی ، کارایی ، اعتماد و احترام به آزادی انتخاب.    

اعضای گروه طراحان توران آزاد هستند که خودشان نقش شان را در گروه تعیین بکنند حتی آن قدر آزاد هستند که خودشان می توانند نقش های جدیدی را در گروه تعریف بکنند و آن ها را به عهده بگیرند.

در صورتی که علاقه مند هستید با گروه طراحان توران همکاری نمایید ، ابتدا لازم است که با این گروه و زمینه های فعالیت آن آشنا بشوید. برای آشنایی با گروه طراحان توران در اینجا کلیک نمایید.

گروه طراحان توران همچنین بر اساس اصول مشخص و شفافی فعالیت می کند و لازم است که کلیه علاقه مندان به همکاری با این گروه ، این اصول را بپذیرند و رعایت کنند تا بتوانند به این گروه ملحق شوند و در آن فعالیت نمایند. البته از انتقادات و پیشنهادات علاقه مندان به همکاری در رابطه با این اصول نیز استقبال می کنیم. 

 در صورتی که پس از آشنایی با گروه طراحان توران و آشنایی با اصول همکاری و فعالیت در این گروه ، علاقه مند هستید که با این گروه به عنوان کارآموز یا همکار حرفه ای ، همکاری نمایید ، لطفاً رزومه خود حاوی مشخصات و سوابق و تجربیات خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.