• اشتیاق و علاقه فراوان افراد به طراحی جذاب ، با معنی ، موثر و هدفمند در راستای نیازها و اهداف کسب و کارها ، آن ها را در گروه طراحان توران ، دور یکدیگر جمع کرده است . موثر بودن و اثر گذاشتن و خلق آثار جدید و نو و ابتکاری ، از هر چیزی برای ما مهم تر می باشد.
  • خلاقیت در کنار عملگرایی و فعالیت مشورتی (شورایی) ، سه عنصر اساسی و مهم در فرهنگ گروه طراحان توران می باشند. خلاقیت و توانایی خلق ایده های جدید ، موتور حرکت برای رسیدن به اهداف و تأثیرگذاری هر چه بیشتر می باشد. عملگرایی لازمه اجرای سریع و موثر ایده های خلاقانه و نو می باشد. فعالیت مشورتی و شورایی لازمه رفع نواقص و عیوب و استفاده حداکثری از تجربیات موجود و نظرات و دیدگاه های مختلف می باشد. و ما این سه عنصر را اساس فرهنگ گروهی و سازمانی خود قرار داده ایم.
  • آنچه که برای ما بسیار مهم می باشد ، نقش آفرینی و مشارکت هر چه بیشتر ما در موفقیت و پیروزی کارفرمایان و مشتریان مان است . ما بیش از تعدد مشتریان و کارفرمایان ، طالب موفقیت مشتریان و کارفرمایان خود می باشیم چون بر این باوریم که این موضوع ، بیش از هر چیز ، به ما و به کار ما اعتبار می بخشد. 
  • ما سه حرفه ضروری برای تبلیغات موثر و همه جانبه را در یک گروه خدماتی جمع کرده ایم که عبارتند از: 1) طراحی وب سایت ، 2) طراحی گرافیک و 3) بازاریابی الکترونیک. به همین دلیل برای پیشبرد برنامه های تبلیغاتی شما به صورت همه جانبه و کامل آمادگی داریم.
  • اعضای اصلی گروه طراحان توران بیش از 7 سال در زمینه طراحی وب و طراحی گرافیک تجربه کار عملی و حرفه ای دارند. 
  • فعالیت های طراحی وب این گروه با تکیه به تجربه و درک عملی و عمیق اعضای این گروه نسبت به فناوری های وب و فناوری های نرم افزاری انجام می شوند.
  • تمرکز گروه طراحان توران بر کاربرد ابزارها و محصولات نرم افزاری می باشد و نه ساخت آنها. به همین دلیل این گروه برخلاف خیلی از شرکت های فعال در این بازار ، خودش را محدود به ابزارها و نرم افزارهای تولید شده توسط شرکت یا شرکت های معینی نمی کند و سعی می کند که بهترین یا مناسب ترین ابزارها و نرم افزارهای موجود در بازار را برای تأمین نیازمندی های کارفرمایان و مشتریان خود به کار ببرد.
  • کارشناسان گروه طراحان توران ، به طور پیوسته راهکارها ، ابزارها و نرم افزارهای موجود در بازار را بررسی کرده و بهترین یا مناسب ترین آن ها را برای تأمین نیازمندی های کارفرمایان و مشتریان به کار می گیرند . بنابراین گروه طراحان توران علاوه بر به عهده گرفتن مسئولیت اجرای کار ، به طور هم زمان می تواند نقش یک مشاور با تجربه ولی بی طرف را نیز برای کارفرمایان و مشتریان بازی بکند و کارفرمایان و مشتریان را از راهکارهای موجود آگاه بسازد و به آن ها در انتخاب و تصمیم گیری بهتر کمک بکند.
  • کارشناسان بازاریابی الکترونیک گروه طراحان توران ، به طور پیوسته انواع روش ها ، تکنیک ها و ابزارهای بازاریابی الکترونیک موجود در دنیا را مورد بررسی و کاوش قرار می دهند تا مناسب ترین آن ها را برای اجرای فعالیت های تبلیغاتی و بازاریابی الکترونیک کارفرمایان و مشتریان انتخاب نمایند و سپس آن ها را به طور موثر برای اجرای فعالیت های تبلیغاتی و بازاریابی کارفرمایان و مشتریان در فضای مجازی به کار می گیرند تا نتایج دلخواه حاصل شود.
  • طراحان گرافیک گروه طراحان توران ، به جنبه های مختلف طراحی گرافیک ، به صورت خلاقانه و با دیدگاهی کاملاً باز نگاه می کنند و همواره نیم نگاهی نیز به سبک ها و روش های متنوع موجود در دنیا در زمینه طراحی گرافیک دارند تا طرح هایی بروز ، جا افتاده ، موثر و سازگار با جنبه های مختلف نیازمندی ها و فعالیت های کارفرمایان و مشتریان ، ارائه بدهند. 
  • گروه طراحان توران ، به صورت سازمان غیرمتمرکز و افقی فعالیت می کند یعنی اعضای این گروه در چارچوب فعالیت های خود از اختیار و آزادی زیادی برخوردار هستند تا گروه بتواند هرچه بیشتر از پتانسیل ها و استعدادهای افراد گروه در خدمات رسانی به مشتریان و کارفرمایان بهره گیری نماید . در گروه طراحان توران ، تنها معیار برای ارتقا و پیشرفت ، همان معیارهایی است که در بازار آزاد به طور طبیعی برای انتخاب وجود دارند یعنی اثربخشی ، کارایی ، اعتماد و احترام به آزادی انتخاب.    

 

 

با ما در مسیر نو شدن . . . گام بردارید . . .

 

گروه طراحان توران، پشتیبان کسب و کار شما