امروزه استفاده از تلفن های هوشمند ، تبلت و یا سایر تجهیزات الکترونیکی قابل حمل برای مرور و مشاهده صفحات وب سایت ها افزایش چشم گیری پیدا کرده است، از این رو وب سایت ها باید طوری طراحی شوند تا در انواع تلفن های هوشمند ، تبلت و ... متناسب با اندازه ی صفحه نمایش دستگاه های الکترونیکی باشند که متود مورد استفاده در این نوع طراحی، طراحی واکنش گرا ، انطباق پذیر یا Responsive Design نامیده می شود.

مزایای طراحی سایت واکنش گرا

  

1. صرفه جویی در هزینه:

با توجه به ویژگی وب سایت های واکنش گرا، نیازی به طراحی قالب جدید برای وب سایت نیست و همچنین سرعت بارگزاری وب سایت شما بالا خواهد رفت.

 

2. محتوای یکتا در وب سایت شما:

صورتی که شما یک وب سایت واکنش گرا در اختیار داشته باشید تمام محتوی وب سایت در همان وب سایت قرار خواهد گرفت و از ایجاد محتوای تکراری جلوگیری خواهد شد.

 

3. شما در معرض دید موتور های جست و جو خواهید بود:

رتبه بندی توسط موتور های جست و جو یکی از اولین اولویت هایی است که صاحبان سایت در طراحی در نظر می گیرند. به وسیله طراحی واکنش گرا رتبه سایت شما در موتور های جست و جو بالا تر رفته و بیشتر در معرض دید خواهید بود.

 

4. افزایش کاربرانی که از موبایل یا تبلت استفاده می کنند:

روزانه میلیون ها نفر از موبایل و تبلت استفاده می کنند بنابراین بیشتر ترافیک اینترنت از دستگاه های موبایل و تبلت نشات می گیرد. پس با وجود طراحی واکنش گرا مخاطبان سایت شما بیشتر خواهند شد.

 

 

ما وب سایت واکنش گرایی را برای شما طراحی خواهیم کرد که هم از لحاظ ظاهری مناسب باشد و هم مخاطبان وب سایت شما بدون هیچ مشکلی از وب سایت شما دیدن کنند.