آخرین مطالب و مقالات

افراد آنلاین

ما 167 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

هنر عمل است؛ عملی که از سرنوشت محتوم عمل رهایی یافته است. ما از راه هنر جهان را می‌شناسیم. هنر به ما وسعت می‌بخشد و اعتلا. هنر ما را در موقعیت درک شکوه هنر و رنج آدمیزاد بودن قرار می‌دهد.

در تعریفی دیگر هنر یعنی پیوند میان ظرافت ها، توانایی ها و فنون. تلفیق این موارد با یکدیگر سبب خلق رویدادهایی می گردند که اغلب افراد از عهده انجام آن بر نمی آیند. این معنای هنر را در اغلب رشته های فنی، تجربی و انسانی می توان دید. مانند هنر رانندگی، هنر آشپزی، هنر وکالت، هنر پزشکی و حتی هنر تبحر در رشته ورزشی خاص.

 

هنر در طراحی سایت

 

هنر یعنی با ظرافت، مهارت و خلاقیت کار کردن. دنیای امروز دنیای پیوند میان رسانه ها و هنر هاست، تلفیق هنر های سنتی در فضا های رسانه ای نوین با در نظر گرفتن اصول زیبایی شناسی و مخاطب شناسی، موضوعی است که می تواند به خلق دست آورد های ماندگار و جذابی منجر شود. در زمینه طراحی سایت اگر استفاده از این هنر با شناخت همراه شود، نتایجی بدیع به دست می آید، راه برای موفقیت های بیشتر گشوده شده و بستری برای رونق فعالیت های آنلاین به وجود می آید.

 

ما نیز به شبکه اینترنت به عنوان عرصه ای برای بروز و نمایش تکنیک ها، توانایی ها و هنر های خود می نگریم. دو مقوله هنر و فن را از یکدیگر جدا نمی دانیم و به عرصه طراحی وب به چشم یک فعالیت هنری که با فنون مرتبط پیوند تنگاتنگی دارند نگاه می کنیم.

دیدگاه‌ها   

-1 # مثال واقعیستاری 1393-10-12 14:27
به نظر من در این مطلب ، جای چند مثال از دنیای واقعی خالی است که در صورت وجود ، باعث می شد محتوای مطلب ملموس تر شده و خواننده درک بهتری از موضوع پیدا بکند.
:roll:
پاسخ دادن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید